Projekta mērķis

Projekta mērķis ir izveidot labiekārtotu un tehniski aprīkotu radošo darbnīcu centru cilvēkiem, kas vēlas brīvajā laikā darboties sev interesējošā kultūras un mākslas jomā.

Mūsu cilvēks

Mērķa auditorija ir Madonas novada iedzīvotāji no 14 gadu vecuma, kas profesionālā vai hobiju līmenī ir saistīti ar foto, video, audio, teātra un citām radošām jomām.

Centra darbība

M-City darbības pamatā ir regulāras iesaistīto organizāciju un interešu grupu dalībnieku aktivitātes. Centrs ir fiziska vieta, kur darboties sev interesējoša kultūras un mākslas jomā individuāli un grupās.

 

Vairāk par aktīvajām darbnīcām var uzzināt sadaļā Darbnīcas.

Atvērts ikvienam

Organizējam  publiski atvērtas ārpusskolas aktivitātes vidusskolas vecuma jauniešiem kā arī īsus un koncentrētus seminārus - atvērtās darbnīcas ikvienam interesentam.

 

Radošo darbnīcu centra telpās tiek organizētas foto un video izstādes, improvizācijas teātra izrādes un muzikāli pasākumi. Plānojam organizēt arī ikgadēju simpozija tipa pasākumu ar līdzīgu domājošu organizāciju piedalīšanos.

 

Vairāk par publiskajām aktivitātēm var uzzināt sadaļā Pasākumi.

 Sūtīt e - pastu: melnaispiens@gmail.com
 Piezvanīt: + 371 256 343 83

ĀTRIE KONTAKTI

PROJEKTA DRAUGI

 Kur mēs atrodamies: Augu iela 27 Madona / Latvija

PROJEKTU REALIZĒ

Par projektu

"MCity radošo darbnīcu centrs" ir biedrība "Melnais Piens" ilgtermiņa projekts, kas uzsākts 2014.gada septembrī. Centrs apvieno Madonas novada radošās organizācijas un interešu grupas.

 

Plānojam turpināt strādāt un regulāri organizēt seminārus un atvērtās praktiskās darbnīcas. Viena no prioritātēm ir piesaistīt  līdzekļus regulāro radošo darbnīcu tehniskās bāzes nodrošināšanai īstermiņa un ilgtermiņa projektu formā. Tuvāko gadu laikā pievērsīsim uzmanību arī telpu uzlabošanai un labiekārtošanai, lai padarītu mūsu māju vēl mājīgāku visiem centra dalībniekiem un apmeklētājiem.

PROJEKTS PASĀKUMI DARBNĪCAS SADARBĪBA KONTAKTI GALERIJA © biedrība Melnais Piens 2007 - 2016
design by iMoons