Aktīvie projekti

"Balto Matu Stāsti - video interviju cikls"

 

2017.gada maijā tika uzsākts projekts "Balto matu stāsti - dokumentālo video interviju cikls" kā turpinājums iepriekšējā gada pilotprojektam. Sadarbībā ar Valmieras Novada fondu, Latvijas Republikas Kultūras ministriju un Madonas Valsts ģimnāziju ir paredzēts izveidot 6 video intervijas ar seniora vecuma latviešiem par dzīvi Latvijā toreiz un tagad. Projekta ietvaros ir paredzētas radīto interviju video demonstrācijas visās Madonas pilsētas skolās un vairākās publiskās vietās pilsētā kā arī publiskotas internetā. Seko projekta jaunumiem www.facebook.com/baltiemati.

Multimediju studija - mūsdienīga brīvā laika pavadīšanas iespēja Madonas novadā. Projekta numurs: 16-05-AL23-A019.2202-000004

 

Biedrība Melnais Piens ar vietējās rīcības grupas „Madonas Novada fonds” Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku atbalsta programmas 2014.-2020. gadam apakšprogrammā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes „Vietējās potenciāla attīstības iniciatīvas” rīcības „Sabiedrības īstenotās aktivitātes”„Sabiedrības īstenotās aktivitātes” atbalstu ir izveidojusi publiski atvērtu un tehniski aprīkotu multimediju studijas radošo darbnīcu, kurā Madonas novada iedzīvotājiem ir iespēja kvalitatīvi un radoši pavadīt brīvo laiku. Seko projekta jaunumiem un aktualitātēm www.facebook.com/multimedijustudijakanna.

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstību pieejams EK tīmekļa vietnē.

 Sūtīt e - pastu: melnaispiens@gmail.com
 Piezvanīt: + 371 256 343 83

ĀTRIE KONTAKTI

PROJEKTA DRAUGI

 Kur mēs atrodamies: Augu iela 27 Madona / Latvija

PROJEKTU REALIZĒ

Sadarbība

Esam atvērta, radoša un mūsdienīgi domājoša organizācija - biedrība Melnais Piens. "MCity radošo darbnīcu centrs" ir ilgtermiņa projekts, kas uzsākts 2014.gada septembrī.

 

Mēs zinām, ka veiksmīgs projekts ir precīzi pārdomāta un izdarīta rīcība konkrētā laika periodā. Ikviena laba ideja, kas atbilst mūsu un Jūsu organizācijas mērķiem un vērtībām ir sarunas vērta!

PROJEKTS PASĀKUMI DARBNĪCAS SADARBĪBA KONTAKTI GALERIJA © biedrība Melnais Piens 2007 - 2016
design by iMoons